8 kolo, 1.FC Teplička n/Váhom - Dolná Tižina vs KNM 5:2 (1:0)

Góly:6,83,88min Filo,66min Petruš,86min Tabak - 58min Holák, 76min Boris

MŠK: Kosa - Beliančin,Belaník,Marko Kopas,Martinec,Chovanko,Funtek(46 Boris),Baranec,Holák(75 Kňazovič),Hubočan,Vlček(66 Židek)

ŽK: 31min Chovanko,65min Vlček, Belaník,85min Marko Kopas, ČK - neboli

R: Jakubjak,AR1: Rojček, AR2: Butora, DS: Šmid, 200 divákov

Vedúci Toman.
Domáci nastúpili s cieľom rozhodnúť zápas hneď na jeho začiatku, čo sa im aj darilo a prvú veľkú príležitosť na skórovanie mal v 4min Filo, ale netrafil vo výhodnej pozícii bránu.Všetko si ale vynahradil v 6min a po našej veľkej chybe strelou zo 14m triafa presne k tyči 1:0. Do polovice prvého polčasu bolo na ihrisku iba jedno mužstvo ale stav zápasu sa do konca prvého polčasu nezmenil, aj keď hráči MŠK od 20min prebrali inicitívu a boli oveľa lepším mužstvom ako domáci, ale ani veľmi sľubné príležitosti na skórovanie ostali nevyužité, hlavne v 31min a veľmi pekná akcia na ktorej konci bol Baranec, ktorý nikým neatakovaný vystrelil z hranice šestnástky ale výborný zákrok Jurčenka zachránil domácich od vyrovnania. Domáci boli zjavne zaskočení našou kombinačnou hrou a boli určite radi, že sa skončil prvý polčas.Hostia vybehli do druhého polčasu odhodlaní pobiť sa o výsledok a všetko nasvedčovalo tomu, že sa nám to aj podarí.V 49min Martincov center zakončuje Chovanko hlavou z 8m a Borisovu dorážku z 5m zneškodnil domáci gólman. Vyrovnanie nenechalo na seba dlho čakať a v 58min Holák vystrelil z hranice šestnástky a tečovaná lopta skončila v sieti 1:1. V 65min nastal zlom v celom zápase a veľmi prísne nariadený pokutový kop v prospech domácich a s jeho realizácou nemal Petruš najmenšie problémy 2:1.V 76min po rhovom kope Belaníka sa k lopte dostal na úrovni šestnástky Boris a strelou prekonal bezmocného Jurčenka 2:2. Hostia druhý krát vyrovnali ale opäť zaúradovala neskúsenosť v mužstve MŠK a po tretí krát v zápase sme nechali domácich skórovať, keď Filo dorážal loptu z 5m do opustenej brány.Tento úder už bol nad sily futbalistov MŠK a aby toho nebolo málo tak nám domáci priložili na cestu ešte dva exportné góly zo stredných vzdialeností a stanovili tak výsledok zápasu na 5:2. Výsledok nezodpovedá predvedenej hre ale stáva sa nám dosť často, že prehrávame zápasy v ktorých nie sme horší. Ďalší zápas odohráme v stredu 25.09.2013 o 15:00 hod na štadióne MŠK KNM, kde privítame v dohrávanom stretnutí futbalistov z Čadce.

Hráč zápasu podĺa trénerov: celý kolektív.