KNM: Kosa - Valiašek,Belaník,Marko Kopas,Martinec(70 Vavrek),Martin Kopas,Chovanko,Boris,(46 Janec),Holák(74 Funtek),Hubočan,Beliančin

R: Medveď,AR1:Košarník,AR2:Vachan,DS:Babka

ŽK: 56min Janec - 40min Brndiar, 42min Sudor, 200 divákov
Vedúci Toman.
Domáci si naplno uvedomovali dôležitosť tohto zápasu a od úvodných minút boli pánmi na ihrisku a náznaky šancí sa rodili iba na strane MŠK. Na strane domácich sa predstavil vo veľmi dobrom svetle Belaník, ktorý rozdával spoluhráčom milimetrové prihrávky.V 15min Chovankova hlavička len tesne minula bránu hostí.V 22min mali domáci ideálnu príležitosť ale priamy kop y 18m trafil hráča hostí priamo do hlavy.V 30m to skúšal Belaník strelou z diaľky ale Belica bol pozorný.V 35min zastavili hostia odvážny prienik Martinca, ale z nariadeného priameho kopu z 20m sme nič nevyťažili. 40min priniesla obrovskú príležitosť domácich, keď po Chovankovom priamom kope chýbali dobiehajúcim hráčom iba milimetre aby dorazili loptu do prázdnej brány.Do druhého polčasu vstúpili domáci opäť útočne naladení a s jednou zmenou a ako sa ukázalo, bol to veľmi dobrý ťah trénerského tandemu Brisuda - Baranec, nakoľko striedajúci Janec sa odvďačil v 53min, keď napriahol zo 16m a utešenou strelou nedal Belicovi najmenšiu šancu zasiahnuť 1:0. Tento moment nakopol domácich ešte viac a hostia pôsobili ako keby prišli iba na výlet.V 56min mal po centri Kopasa druhý gól na kopačke Janec, ale jeho strelu tentokrát brankár zneškodnil. Ako to už býva v takýchto zápasoch hostia z ničoho skoro vyrovnali, keď jedovatú strelu z 18m zamrznutý domáci kapitán Kosa z námahou vytesnil na brvno.V 76min mohol zaznamenať premiérový gól Vavrek, ale jeho hlavička z 5m išla tesne nad bránu.O minútu neskôr hostia vycítili šancu na vyrovnanie a iba vďaka svelému Kosovi, ktorý zázračným zákrokom vyrazil dorážku Sudora z 3m. O tom, že hostia neboli v tomto zápase rovnocenným súperom domácich svedčí aj fakt, že domáci dohrávali od 80min iba 10-ti,keď zraneného Chovanka už nemohol nikto nahradiť,nakoľko sme využili všetky tri striedania a aj napriek tomu sa hostia nedostali do žiadnej šance.Naopak, domáci mohli navýšiť skóre zápasu,keď Martin Kopas dva krát unikol ale vo výhodnej pozícii na strelu nezakončil podľa svojích predstáv.Domácu obranu s prehľdom dirigovali skúsený Beliančin a Valiašek takže o výsledku bolo rozhodnuté.Vyhrali sme po dlhých šiestich zápasoch a treba sa poďakovať všetkých futbalistom za predvedený výkon a fanúšikom za podporu v ťažkých časoch.