Gól: 18min Boris

MŠK: Kosa – Marko Kopas,Vavrek,Martinec,Belaník,Baranec/46 Čelko/,Vlček,M.Boris,Chovanko,Ševčík/90 Židek/,Kubala/84 Janec/

R:Rojček,AR1:Hrivík,AR2:Kuba,DS:Kolibač

ŽK: Vlček, Vavrek,Chovanko,Židek  -  Rafanides,Záhradník,Piliar,Gašpar, ČK - Rafanies , 150 divákov

Veľmi dôležitý zápas o postup do vyššej súťaže sa začal pre domácich veľmi dobre a hneď v 10 sekunde hosť. brankár rybičkou pod Borisove nohy likviduje našu veľkú príležitosť. Hostia sa predviedli v 7min ale Gašparova strela z priameho kopu minula cieľ. V 8min zakončuje Boris peknú akciu Chovanka strelou zo 16m. Domáci hrali v tomto momente pekný kombinačný futbal a v 14min zakončuje Kopas z vnútra šestnástky tesne vedľa. V 18min sa Boris konečne dočkal a svoju tretiu príležitosť v zápase premenil na vedúci gól zápasu, keď dorazil loptu po Vavrekovej hlavičke 1:0. V 29min pohrozili aj hostia, keď nezmyselné hranie sa pred vlastnou šestnástkou Baranca nevyužil Murín, keď jeho hlavičku zo 7m zastavuje Belaník na bránkovej čiare. Hneď v 30min zaujalo  Borisove zakončenie zo 14m tesne nad bránu. V 39min Ševčík predviedol krásne sólo ale jeho samostatný nájazd skvele likviduje Mráz. Na opačnej strane sa predviedol Kosa, keď efektne „zalepil“ Fojtíkovu strelu z 15m. Na konci prvého polčasu vystrelil Vlček z 18m ale Mráz opäť výborne zasiahol.  Hneď v 47min nepremenil Kubala samostatný nájazd, keď strelou z 12m skoro „zlomil“ brvno. Následne v 48min zahrával Belaník priamy kop z 20m a jeho strela našla pripraveného brankára hostí. V prvej polovici druhého polčasu boli domáci aktívnejší, dostávali sa do streleckých príležitostí ale bez gólového zakončenie zakončenia. V 62min „zakúril“ domácim Vavrek, ale všetko zachránil Kosa. Domáci naďalej tlačili hostí pred vlastnú šestnástku, ale ich najväčšou prekážkou bol brankár Mráz a až tragická koncovka. V 76min Vavrek z priameho kopu z 25m poriadne vyprášil brankárove rukavice. 79min priniesla skoro vyrovnanie, ale Kosa skvele vytesnil Piliarovu strelu na rohový kop. V posledných minútach hostia výrazne ožili, snažili sa ešte niečo urobiť z výsledkom zápasu ale odhodlaní domáci už nepripustili žiadnu tragédiu.