23 kolo, MŠK KNM – 1. FC Teplička n Váhom 1 : 5 / 1:0 /

Gól: 9min Belaník – 54min Bugala, 54min Petruš, 63min Milec, 75min Filo, 90min Filo

MŠK: Kosa/Olejko/ – Vavrek,Belaník,Martinec,Mičiak,Baranec,

Vlček,M.Boris,Čelko,Ševčík/Holák/,Kubala

1.FC: Jurčenko – Mravec,Dirgas,Petruš,Bugala,Hruboš,Králik,Tabak,Milec/Murárik/,Filo,Bugala/Knapec/

R:Rojček,AR1:Libiak,AR2:Urda,DS:Kučera

ŽK: Martinec - Mravec,Milec,Filo,Bugala ČK: neboli 80 divákov

Vo veľmi dôležitom zápase začali síce hostia lepšie, ale zahrmelo na opačnej strane, keď prečíslenie domácich zakončuje strelou zo 16m Belaník presne k tyči 1:0. Hráči Tepličky naďalej hrali aktívne, boli viac na lopte, ale domáci podnikali nebezpečné protiútoky ktoré však končili nepresnou finálnou prihrávkou. Hostia boli nebezpečný hlavne zo štandartných situácií, ktoré však domáci pozorne bránili. V 36min skúšal Filo zmeniť stav zápasu ale jeho strelu Kosa bezpečne kryl. Druhý polčas pokračoval v nastavenom trende a bola len otázka času, kedy inkasujeme vyrovnávajúci gól. Prognóza sa naplnila v 54min a skúsený Bugala vyrovnáva hlavou z 5m 1:1. O tri minúty neskôr kopali hostia pokutový kop, ktorý bezpečne premenili 1:2. Ďalšia zmena nastala v 63min, keď jeden z hosťujúcich hráčov obehol okolo našeho obráncu ako keby tam ani nebol, poslal loptu pred bránu a nikým neatakovaný Milec pohodlne zvyšuje na 1:3. V 71min mohol po obrovskej chybe domáceho obráncu navýšiť skóre Filo ale nepremenil samostatný nájazd na brankára Kosu a taktiež skvele zasiahol náš brankár aj o minútu neskôr. Na 1:4 zvýšil Filo po biliardovom súboji s brankárom Kosom, ktorý robil čo mohol, ale už na tretie zakončenie v rade bol bezmocný. Na konečných 1:5 zvyšuje Filo, ktorý premenil veľmi peknú akciu na jeden dotyk a zavŕšil skvelý výkon celého hosťujúceho mužstva. Futbalisti Tepličky všetkým prítomným ukázali prečo sú „šťuka“ jarnej časti súťaže, výsledok je jasný a úplne zaslúžene vyhrali, aj keď treba športovo priznať, že domáci im svojím výkonom výrazne pomohli.