Pre prvý polrok 2014, sa nám podarilo zabezpečiť pre prípravku U10 viaceré turnaje, ktoré sa budú postupne konať : 

04.1.2014 hala Pratex Čadca - organizátor FK Čadca  (2V, 1R a 1P - 3. miesto)

15.02.2014 športová hala KNM - organizátor MŠK Snežnica

15.3.2014 hala Korňa - organizátor Futbalová aréna Korňa

12.04.2014 hala Korňa - organizátor Futbalová aréna Korňa

17.05.2014 Sportcentrum Smilovice - TJ Smilovice

14-15.6.2014 hala Korňa - organizátor Futbalová aréna Korňa

 

  

Včera sme odohrali v hale v Radoli, priateľský zápas so Závodím. Nebolo to bez chybičiek, ale chlapci ukázali, že dokážu hrať aj pekný kombinačný futbal a zaslúžene zvíťazili 15:5. O góly sa zaslúžili svojím výkonom všetci hráči. Na konci našich kombinačných akcií boli: Róbert Kadura (6x), Stanko Slivoň (4x), Dávid Vlček (2x), Dávid Malich (1x), Marek Stalmašek (1x) a Miško Zajvald (1x). Okrem už spomenutých nastúpili v zápase aj : Marek Rajtek, Maximilián Mičuta, a Timotej Hutira.
Chlapcom ďakujeme za predvedený výkon.

V dňoch 13.1.2014 a 20.1.2014 odohrala druhá časť prípravky U10 dvojzápas s družstvom U9 MŠK KNM. Zúčastnený hráči na tomto dvojzápase boli : Samuel Vnuk, Peter Ovečka, Roland Tóth, Marián Caban, Matúš Korman, Jaroslav Bojda, Michal Berešík, Adam Lachman, Nikolas Lachman a Marek Behúň. Pre niektorých zúčastnených to boli prvé zápasy a netreba hodnotiť ich výkony. Na to príde čas neskôr. A však od niektorých, ktorí už majú odohraných niekoľko zápasov, či už prípravných alebo turnajových a v tréningovom procese sú zapojení dlhšie ako rok, sa očakávalo ďaleko viac ako ukázali. Chlapci zvíťazili v obidvoch zápasoch so sumárnym skóre 15:7. Strelcami gólov boli : Jaroslav Bojda (6x), Peter Ovečka (3x), Roland Tóth (3x) a po jednom góle pridali Matúš Korman, Nikolas Lachman a Michal Berešík. Chlapcom ďakujeme a veríme, že to bude už len lepšie.

Na prvom tohto-ročnom turnaji v Čadci (4.1.2014) podali chlapci zodpovedné výkony s výnimkou zápasu proti MŠK Žilina, ktorý sme odohrali ako-keby v kŕčoch. Na vine bol prehnaný a neopodstatnený rešpekt. Odohrali sme 4 zápasy z čoho boli dva výťazné, jeden remízový a už spomenutý jeden prehraný. Chlapcom však ďakujeme za predvedený výkon. 

S veľkou radosťou vám všetkým oznamujeme, že naša prípravka U10 obsadila po bojovnom a namáhavom výkone svoje prvé prvé miesto na medzinárodnom turnaji v Korni, ktorý sa konal 16 a 17.11.2013. Chlapci hrali so srdiečkom a to sa odzrkadlilo aj na výsledkoch. Chlapci patrí Vám za to veľké poďakovanie. 

Vážení priaznivci našej futbalovej prípravky. Podarilo sa nám prihlásiť na dvojdňový turnaj do modernej futbalovej arény v Korni v termíne od 15.11.2013 (večerný tréning) 16. a 17.11.2013 (samotný turnaj) za účasti mužstiev z Ukrajiny, Českej a Slovenskej republiky. Ak máte možnosť príďte povzbudiť naše družstvo na tento skvelo obsadený turnaj, na ktorom nadobudnú naši prípravkári nové skúsenosti. V prípade, že v tejto ťažkej dobe môžete podporiť družstvo aj po finančnej stránke a znížiť tak náklady spojené s týmto turnajom hlavne rodičom týchto detí, tak nás prosím Vás kontaktujte. Ďakujeme.

Dnes 08.10.2013 podali chlapci jeden z najlepších výkonov aké sme kedy videli. Vyzdvihnúť sa nedá len jednotlivec ale družstvo ako celok. Chlapci hrali s veľkým futbalovým srdiečkom a chuťou po víťazstve, ktoré nakoniec aj prišlo v pomere 6:5. Na zápase sa nakoniec zúčastnili títo hráči : Peter Kubík, Dávid Vlček, Timotej Hutira, Maximilián Mičuta, Marek Stalmašek, Dávid Malich, Marek Rajtek, Samuel Vnuk, Róber Kadura a Peter Ovečka. Ďakujeme všetkým zúčastnením hráčom za predvedenú hru, trénerom a aj fanúšikom.

Dnes o 16:30 odohrajú naši malí šikovníci zápas v Závodí na ihrisku pri tamojšej základnej škole. Zraz na zápas je dnes o 15:45 na futbalovom štadióne v Kysuckom Novom Meste. Na zápas boli nominovaní : Peter Kubík, Samuel Vnuk, Timotej Hutira, Maximilián Mičuta, Dávid Vlček, Dávid Malich, Michal Zajvald, Marek Stalmašek, Róbert Kadura a Marek Rajtek. Ak môžte, tak príďte chlapcov povzbudiť.

Zajtra 5.10.2013 odohráme prípravný zápas na pôde Juventusu Žilina. Hrať sa bude na ihrisku v Závodí o 10:00. Veríme, že náš tím príde povzbudiť čo najviac fanúšikov. Zraz hráčov bude o 9:15 na futbalovom štadióne v KNM. Rodičia, ktorí môžu ísť autami nech sa prihlásia trénerom. Ďakujeme.

Včera 3.10.2013 sme odohrali zápas vo Vrútkach. Po ustráchanom výkone a aj vďaka zvýšenej maródky v družstve sme prehrali 5:4. 
V bránke odchytal celý zápas Peter Kubík a v poli sa postupne prestriedali Maximilián Mičuta, Timotej Hutira, Dávid Malich, Marek Stalmašek, Marián Caban, Michal Zajvald, Jaroslav Bojda, Matúš Korman a Peter Ovečka. Góly za náš tím strelili : Michal Zajvald (3) a Dávid Malich (1) .

Hurá, hurá, hurá.. Včera 26.09.2013 sa nám opäť podarilo zvíťaziť nad skoro rovesníkmi  z Turzovky. Bol to náročný zápas a napínavý do poslednej minúty. Na víťazstve 13:12 sa podieľali brankári Peťo Kubík a Samuel Vnuk a hráči v poli Timotej Hutira, Maximilián Mičuta, Dávid Vlček, Dávid Malich, Marek Stalmašek, Marián Caban, Roland Tóth, Peter Ovečka, Róbert Kadura, Michal Zajvald a Jaroslav Bojda. Chlapcom ďakujeme za bojovného ducha a predvedený výkon.

Včera 19.9.2013 aj za nepriaznivého počasia naši malí futbalisti odohrali priateľský zápas v Snežnici. Už po tretí krát sa nám nepodarilo nad týmto družstvom zvíťaziť, ale predviedli sme pekný a zodpovedný výkon. V bránke nastúpil Samuel Vnuk, ktorý predviedol niekoľko skvelých zákrokov. V poli boli k dispozícii Dávid Vlček, Maximilián Mičuta, Dávid Malich, Marek Stalmašek, Marián Caban, Róbert Kadura, Miško Zajvald a Roland Tóth. Za náš tím skóroval dvakrát Róbert Kadura. Chlapcom ďakujeme za predvedený výkon.

Vo štvrtok 19.09.2013 odohráme o 17:00 hod. prípravný zápas v Snežnici. Stretneme sa na futbalovom ihrisku v Kysuckom Novom Meste pred pol piatou. Prosíme rodičov, ktorí môžu ísť autom a odviezť deti na zápas aj zo zápasu nech sa ohlásia trénerom. Ďakujeme.

V sobotu 7.9.2013 odohrali chlapci prípravný zápas z rovesníkmi z Turzovky. Po výbornom výkone sa tešili z víťazstva 21:13. Zápas sa hral na zmenšenom ihrisku, vďaka ktorému boli hráči v neustálom kontakte s loptou a útoky sa prelínali z jednej strany na druhú. Hralo sa systémom 5 hráčov + brankár na každej strane. Strelené góly si medzi sebou podelili skoro všetci zúčastnení hráči.
V bránke odchytal celý zápas Peter Kubík a v poli sa postupne prestriedali Maximilián Mičuta, Timotej Hutira, Samuel Vnuk, Dávid Malich, Peter Ovečka, Marek Stalmašek, Stanislav Slivoň a Roland Tóth. Chlapcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu.