góly: 69 min Kňazovič – 6 min Kminiak, 88 min Marek

MŠK: Kosa – Kočiš (56min Funtek), Belaník, Marko Kopas, Martinec, Martin Kopas(65min Kňazovič), Boris, Holák, Hubočan, Vlček, Beliančin

N.Baňa: Foťko - Rudzan, Jenes, Wolf, Fribert, Uličný(90min Horniak), Tóth (90min Čákovský),Barák, Polák, Petráš (84min Marek), Kminiak

R:Kuba,AR1:Krjči,AR2:Juríček,DZ:Šmid

ŽK:22 min Beliančin, 28 min Kopas Martin,82 min Martinec – 26 min Tóth, 68 min Fríbert, 72 min Rudzan,ČK. neboli, 150 divákov

Vedúci Toman.

Úvod zápasu zvládli domáci veľmi dobre, nakoľko v úvodných piatich minútach nepustili hostí z vlastnej polovice, z čoho rezultovali šance Holáka a hlavne priamy kop Belaníka zo 16m prinútil ku skvelému zákroku Foťka.V 6min odkopnutá lopta na našu polovicu a obrovské nedorozumenie v obranných radoch MŠK znamenali vedúci gól pre hostí,keď Kminiak pohodlne preloboval brankára Kosu z 20m a bolo 0:1.Mladé domáce mužstvo tento gól evidentne rozhodil, lebo v 16min sa mohlo opäť meniť skóre zápasu, keď Jenes napálil loptu z priameho kopu do tyče našej brány.Do konca prvého polčasu sa domáci snažili o zvrat v stretnutí ale aj keď boli hostia pod neustálym tlakom domáci si nevytvorili žiadnu vyloženú gólovú príležitosť.V druhom polčase to bola hra na jednu bránu, domáci neustále hrozili a vytvárali si aj dostatok štandartných situácií na zvrat ale hostia všetci nasťahovaní pred vlastnú bránu bránili všetkými povolenými prostriedkami.V 69min prišlo vyrovnanie, keď po sérii rohových kopov sa dostal k lopte Kňazovič a v neprehľadnej situácii pred Foťkom dokázal vyrovnať na 1:1.V tomto momente to vyzeralo pre hostí na "uterák" ale ani veľmi sľubné možnosti nedokázali futbalisti z KNM využiť na víťazstvo v tomto zápase aj keď to neraz v hosťujúcej šestnástke poriadne horelo.V 88min sa dostali hostia druhý krát v druhom polčase na našu polovicu, loptu si prebral Marek a vystrelil z kraja šestnástky, pričom slabá strela bola tečovaná domácim obrancom a zmenila smer do protipohybu bezmocného Kosu 1:2.Do konca zápasu sa už nič podstatné neudialo, hostia si odviezli pre nich určite neuveriteľné tri body a pre domácich to bol taký zápas "blbec", lebo hostia sa dostali tri krát na našu polovicu,vypracovali si jednu gólovú príležitosť a strelili dva góly...Ale aj takýto krutý býva futbal,mi musíme ďalej tvrdo pracovať s našim mladým kolektívom a výsledky sa určite dostavia.

Hráč zápasu podĺa trénerov: celý kolektív.