Dorast: Dobrý prvý polčas...

09.09.2013 12:11

6. kolo       KNM-FK Čadca             1:0  (1:0)

gól: 35´P. Minárik

Z môjho pohľadu sme odohrali najlepší prvý polčas za celú sezónu. Chalani doržiavali dohodnuté pokyny, dobre sa pohybovali, boli aktívny smerom dopredu i pri napádaní hostí na ich vlastnej polovici. Z našej aktivity vyplynuli aj  1-2 čisté šance , ktoré však Minárik nedokázal premeniť. V tretej príležitosti však nezaváhal a v 35´ sme sa ujali vedenia 1:0. V zápätí sa v obrovksej príležitosti ocitol Urban, avšak tiesnený trafil len brvno prázdne brány. Prvý polčas nám vyšiel herne, a bola škoda, že sme nedokázali pridať minimálne jeden gól. Súper hrozil ojedinele najmä po zlej rozohrávke domácich záložníkov a štandardných sitiuáciach nakoľko bola na ich strane výškova prevaha.. Do druhého polčasu sme nevstúpili najlepšie súper zvýšil agresivitu napádania na našej polovici, z čoho vyplynul ich tlak a aj náznaky šancí, postupne sa hra vyrovnala, snažili sme sa o kontrolu priebehu zápasu, ale nie vždy sa nám to darilo. Naša hra už nebola taká aktívna a behavá ,súper stále bojoval o zmernu skóre. v priebehu 65´ až 72´sme nastreli dve brvná. Po týchto šanciach sa hostia vrhli všetkými silami do útoku a dostali  sme sa pod veľký tlak, ktorý sme aj so štastím  ustáli,najmä v 81´ keď po závare v nšj 16-tke, hostia netrafili prázdnu bránu. Konečne som spokojný s prístupm chalanov k zápasu najmä v prvom polčase, kedy sme od prvej minúty boli aktívny a súpera sme prevýšili najmä pohybom. V druhom polčase nám trošku došli sily, ale bojovnosťou sme si tri body uhájili. Dúfam, že naše výkonu sa budú ďalej zlepšovať.