30 kolo, TJ Baník Kalinovo - MŠK KNM 1:0 / 1:0 /

MŠK: Kosa – Minár,Janiš/Boris/,Mičiak,Belaník,Gašinec,

Vlček,Chovanko,Ševčík,Holák,Martin Kopas

R:Ligas,AR1:Kuteľ,AR2:Vachan,DS:Palacka

ŽK: 36min Kopas,75min Ševčík ČK: nebola 270 divákov

Na skvele upravenom ihrisku chceli domáci rozhodnúť o osude stretnutia hneď v jeho úvode ale z prvej vážnejšej príležitosti domáci triafajú iba brvno našej brány. V 12min po centri do šestnástky a hlavičke domáceho hráča Kosa skvele vyrazil pred seba ale na pokyn jedného z AR bolo na naše prekvapenie toto zakončenie uznané ako gól 1:0. Hostia mohli vyrovnať v 28min ale Minár neprestrelil z výhodnej pozície brankára Lauka. Domáci boli do konca prvého polčasu aktívnejší, vypracovali si niekoľko pozícií na strelenie ukľudňujúceho gólu ale hostia to ubránili bej ujmy. Druhý polčas sa odohral prevažne na polovici hosťujúceho mužstva, kde to bol hlavne boj domácich “snajperov“ proti brankárovi Kosovi ale ten všetky zakončenia likvidoval s noblesou a preto sa domáci báli o výsledok až do posledných minút. Na vyrovnanie sme už nemali potrebné množstvo síl a aj keď gólom s kategórie darovaných sa domáci tešili zo zaslúženého víťazstva.