22 kolo, FK Čadca – MŠK KNM 1 : 0 / 1 : 0 /

MŠK: Kosa – Marko Kopas,Vavrek,Belaník ,Martinec,Baranec/Gašinec/,M.Boris,Chovanko,

Čelko/Janec/,Ševčík,Kubala/Holák/

FK Čadca: Hlava – Jašurek,J. Tlelka,Kormanec,Petrák,Michalina,T. Tlelka,Kulla/A.Kulla/,Zubka,Kubišta/Jarabica/,Vnuk/Slabý/

R:Kuteľ, AR1:Jakubjak, AR2:Chudý, DS:Kolibač

ŽK: Jašurek, T.Tlelka,Michalina - Martinec ČK: Martinec 150 divákov

Na výborne upravenom ale rozmočenom trávniku sa v derby hral od úvodných minút bojovný futbal, kde obe mužstvá chceli bodovať naplno. Domáci začali lepšie a už v druhej minúte to skúšal T. Tlelka strelou z diaľky. Hostia sa snažili hrať kombinačný futbal, ktorých akcie viedli cez Chovanka a Baranca a práve druhý menovaný nevyužil veľkú príležitosť, keď sám zoči-voči Hlavovi netrafil bránu. Hráči FK Čadca sa pokúšali presadiť najme krídelnými akciami, pričom aktívny Kulla neraz priviedol hosťujúcich obráncov do úzkych. V 29min sa hostia nepoučili a po centri z pravej strany sa k lopte dostal Vnuk a z 3m otvára skóre zápasu 1:0. Hostí inkasovaný gól ako keby nakopol a do konca prvého polčasu zatlačili domácich na ich polovicu, z čoho pramenili príležitosti na strelenie gólu. Največšiu z nich nepremenil Boris, ktorý sa dostal k odrazenej lopte a strelou z 8m nikým nekrytý netrafil bránu. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a hostia sa pokúšali zmeniť stav zápasu ale domáci zase podnikali rýchle protiútoky a držali tak hostí stále v strehu. Všetko sa zmenilo v 64min, kedy dostáva Martinec 2ŽK a hostia hrali o jedného hráča v poli menej. Od tohto momentu boli domáci futbalovejší, vytvárali si pološance, kde to skúšali hlavne strelami z večšej vzdialenosti a držali hostí na dištanc od svojej brány. Hráči MŠK mali veľkú príležitosť na vyrovnanie v 70min, keď Belaník strelou z priameho kopu obtrel konštrukciu domácej brány. Hneď o minútu neskôr ohrozili domáci Kosovu bránu strelou z 20m ale ten svojím zákrokom zneškodnil domácim sa druhý krát v zápase radovať. Zápas sa skončil víťazstvom domácich, nakoľko strelili gól , čo sa hosťom nepodarilo ale aj napriek tomu sa predviedli v dobrom, bojovnom svetle a len vďaka nepresnosti v zakončení a zbytočnému vylúčeniu sa diváci nedočkali viac gólových zakončení z oboch strán.