góly: Brodňan Tomáš, Bugáň Lukáš, Kopas Martin

Zostava MŠK:

Milo Andrej, Pavlusík Michal, Rudinec Mário, Belaník Marek, Brodňan Tomáš, Bugáň Lukáš, Martinček Lukáš (Slafkovský Jakub), Čelko Jozef, Štefunda Patrik, Kubala Miloš, Kopas Martin,

Tréner: Zátek Slavomír

Chlapci odohrali druhý prípravný zápas s družstvom, ktorého cieľom v tomto súťažnom ročníku je postup do V.ligy. V jeho zostave sa nachádzali hráči, ktorí ešte na jeseň pôsobili v III.lige. Celý I.polčas sa odohrával v strede ihriska a bol obojstranne opatrný. V druhom polčase sa hra nášho družstva úplne zmenila. Začali sme vyhrávať osobné súboje, darilo sa nám v kombinácii, čoho následkom bolo vytvorenie si množstvo gólových príležitosti, z ktorých sme premenili len dve. Zato súper vyťažil z minima – maximum a v závere trestal našu streleckú nemohúcnosť vyrovnávajúcim gólom.

Predvedená hra hlavne v druhom polčase bola celkom podľa predstáv. Pozitívom bolo vypracovanie si množstvo gólových príležitosti,  ale horšie to bolo so zakončením, s ktorým sa budeme musieť viac popasovať.

Program 7.týždňa:

18.2.2017 v sobotu o 13:00 hodine odohrá  na UT v Českom Tešine  prípravný zápas s družstvom TJ Tatran Krásno nad Kysucou  - III.liga