Dorast:Zlý začiatok, zlý koniec....

15.09.2013 14:24

15.kolo JUPIE Podlavice: KNM     4:0 (2:0)

Do zápasu sme šli s tým, že  u kvalitného súpera zabojujeme o body.Úvod bol opatrný z oboch strán, domáci mali loptu častejšie vo svojej moci,paradoxne z dvoch brejkov sme mali dve dobré šance na skórovanie, ktoré sme nevyužili. potom prišiel zbytočný faul pred našou 16-tkou a súper nekompromisne trestal.  Po piatich minútach pri rohovom kope a nedôraznom bránení sa súper ujal vedenia 2:0, od tochto momentu nás domáci prakticky kničomu nepustili a kontrolovali priebeh prvého polčasu. Do druhého polčasu sme išli s odhodlaním pobiť sa o vyrovnanie. V prých desiatich minútach sme sa dostali do troch dobrých príležitostí, ktoré sme nepremenili. Domáci postupne preberali hru do svojich rúk a na mojich zverencoch sa prejavovala frustrácia. V posledných minútach sme vrhli všetko do útoku a do otvorenej obrany nám domáci pridali ešte dva góly. Neviem čím to je, ale do zápasov na ihriskách súperov vstupujeme veľmi zle, aj keď v druhom polčase náš výkon stúpne väčšinou je už neskoro....