Aktuality
MŠK Námestovo - MŠK K.N.Mesto 1 : 6 ( 1 : 3 ) v 12.kole II.ligy st.dorastu U 19
23.10.2016 16:14
23.10.2016, 10.00 hod., 12.kolo II.ligy staršieho dorastu U 19, umelá tráva v Námestove
MŠK Námestovo - MŠK Kysucké Nové Mesto 1 : 6 ( 1 : 3 )
Góly: Zajac – 2, Hrošovský, Škor, Minárik, M.Ploštica
Zostava : Kučák – Pažický (Kubišta),...
Program a výsledky dospelých 40. a 41. týždeň
06.10.2016 09:54
Muži A (4.liga) - tréner a vedúci: Zátek Slavomír, Kopyčiar Tibor
Sobota 8.10.2016
KNM A – Stráňavy 0:0 (0:0)
Nedeľa 15.10.2016
Belá Dulice - KNM A 5:1 (2:0) góla: Martin Kopas
Muži B (6.liga) - tréner a vedúci: Chovanec Radoslav, Škorík Marián
Nedeľa...
Program a výsledky mládeže 40. a 41. týždeň
06.10.2016 09:36
St. dorast U19 (2.liga) - tréner a vedúci: Brisuda Pavol, Ing. Bobčík Miroslav
Nedeľa 9.10.2016
Čadca - KNM 4:0 (2:0)
Sobota 15.10.2016
KNM – JUPIE Podlavice Badín 0:2 (0:1)
Ml. dorast U17 (2.liga) - tréner a vedúci: Ploštica František, Ing. Bobčík Miroslav
Nedeľa...
Výsledky dospelých 39.týždeň
06.10.2016 09:24
Nedeľa 2.10.2016
Muži A (4.liga): Trstená – KNM A 3:0 (3:0)
Muži B (6.liga): KNM B – Radôstka 1:2(1:1) Erik Gašinec
Výsledky mládeže 39. týždeň
06.10.2016 09:21
Štvrtok 29.9.2016
St. dorast U19 (2.liga): Tvrdošín - KNM 1:0(0:0)
Ml. dorast U17 (2.liga): Tvrdošín - KNM 0:3(0:1) Peter Martikán 2, František Jurík
Sobota 1.10.2016
St. žiaci U14 (2.liga): Bytča U15 – KNM U14 2:1(1:1) Martin Vydra
Ml. žiaci U13 (2.liga): Bytča U13 – KNM U13 ...
Program dospelých 39. týždeň
27.09.2016 13:40
Nedeľa 2.10.2016
Muži A (4.liga): Trstená – KNM A (o 14:30 odchod 11:15 – ihrisko KNM)
Muži B (6.liga): KNM B – Radôstka (o 14:30 – ihrisko Povina)
Program mládeže 39.týždeň
27.09.2016 13:28
Štvrtok 29.9.2016
St. dorast U19 (2.liga): Tvrdošín - KNM ( o 13:00 odchod 10:30 – ihrisko KNM)
Ml. dorast U17 (2.liga): Tvrdošín - KNM ( o 15:30 odchod 10:30 – ihrisko KNM)
Sobota 1.10.2016
St. žiaci U14 (2.liga): Bytča U15 – KNM U14 ( o 10:00 odchod 8:30 – ihrisko...
Výsledky dospelých 38. týždeň
27.09.2016 13:26
Sobota 24.9.2016
Muži A (4.liga): KNM A – Tvrdošín 2:0 (1:0) Miloš Kubala, Ján Beliančín (PK)
Nedeľa 25.9.2016
Muži B (6.liga): Korňa – KNM B Povina 5:2 (5:2) Vladimír Špiriak 2
Výsledky mládeže 38. týždeň
27.09.2016 13:25
Sobota 24.9.2016
U19 A (2.liga): KNM – Žiar n. Hronom 2:2 (1:1) Martin Mačinek, Matej Milo
U17 (2.liga): KNM – Žiar n. Hronom 3:1 (2:0) Richard Mihálik 3
Nedeľa 25.9.2016
U19 B (4.liga): KNM – Oščadnica 2:0 (1:0) Kristián Mlich 2
U15 (3.liga): Podvysoká - KNM 0:5 (4:0) Maxim Tichý 4, Jozef...
Program dospelých 38. týždeň
20.09.2016 10:45
Sobota 24.9.2016
Muži A (4.liga): KNM – Tvrdošín (o 15:00 hod. ihrisko KNM)
Nedeľa 25.9.2016
Muži B (6.liga): Korňa – KNM B ( o 15:00 hod., odchod o 13:00 hod. ihrisko Povina)